Minu hoiutited 💖💖💖

Minu hoiutited alates aastast 2014- kui otsustasin ‘hulluks’ minna 🙂 

Karusmari oli minu esimene hoiukiisu, kes kolis sisse ajal mil mina ja minu kuts Keemias elasime, oma esimeses isiklikus pesas. Esimesed ööd ma kartsin Teda, kuna Ta käis mind öösiti ninast hammustamas, täiesti lampi 😀 Lõpuks aga harjus täielikult ja ninast hammustamised jäid ära, selle asemel hoopis oli ta mul alati aknal/uksel vastas, kui töölt tulin. Minu juurest pidi ta uude hoiukoju minema kahjuks, kuid ei möödunud kaua kui ta taaskohtus oma vana omanikuga, kelle juurest ta oli pikka aega tagasi kaduma läinud.

2006-12-28 08.54.03.jpg

Järgmised hoiutited saabusid minu juurde 2015 aasta suve alguses, ma olin nädalake tagasi kooli lõpetanud ja linnas tagasi ning tegin otsuse, et need pisid mu juurde tulevad. Kõige ilusamad kassid kes mu juures üldse olnud on! edit: Sain teada, et Kevin oli auto alla jäänud ja teda enam ei ole 😦 Kerget käppa talle vikerkaare maale.

Kuldne trio ehk Iiris, Mordecai ja Kevin: 

kuldnetrio

Selline väga hästi välja tulnud pilt eks 😀 

2015-07-06-18-49-37

Mordecai kotis, lemmik tudukoht oli tal see 🙂

iirisekene.jpeg

Iirisekene lebotamas beebina.

Kui Iiris oli meile jäänud ja tema vennad uutesse kodudesse kolinud, siis tulid uued tited, kes olid megaminid! Pisikesed Säde, Sõstrake ja Simba:

2015-08-01-06-19-25

Saabumispäev ja võrdlus teiste kassidega, no eluminid ikka 🙂

2015-07-26-21-28-15

Iiris oli siin pildil kuskil 2.5kuune ja tema kõrval on kas Säde või Sõstrake.

2015-08-12 13.41.04.jpg

Siin olid nad juba sisse elanud ja laiutasid diivanil 🙂

Peale seda pesakonda ei olnud mul tükk aega hoiukodulisi, kuid selle aasta suvel tulid jälle. Meile jõudes olid neil silmad paksult kinni mädanenud, meil läks mitu tundi enne kui selle mäda alt silmad välja leotatud saime. Ravisime terveks ja kolm neist said imelised kodud, neljas arglik kes meie juures oli, tal lõi kahjuks kaasasündinud haigus välja ja kuigi ta oli tilgutite all, siis tema seda võitlust ei võitnud 😦 Need neli pätakad olid Illu, Jack, Totu ja Pisi: 

illukiiiisuke.png

Pisike Illu enne-pärast.

krummijack.jpg

Krummi Jack enne-pärast.

totutimmu.jpg

Pisike Totu Timmu enne-pärast.

pisikiisu

Nunnupall Pisi.

Pisi üleöö haigestumine ja kõik oli nii ootamatu ning õudne, eriti veel sellepärast,  et kui nad meile saabusid, siis tema oli ainus kellel silmad olid pm puhtad. Sellepärast pole temast isegi enne pilti, kuna olukord oli väga hea, vaid tsipa rähma silmanurkades. Oii meil võttis ta sotsialiseerimine pea kolm-pool kuud, siis oli ESIMENE KORD kui ta kaisus oli nõus 10minutit tuduma ja nurrus esimest korda mulle ❤ Nädal pärast seda ta aga haigestus 😦 Ma loodan, et tal on vikerkaaremaal üli ilus elu!

Peale pisi kaotust ei ole meie pool peatunud ühtegi tegelast, kuna ma lihtsalt kardan. Mulle on jäänud hirm sisse selle ees ja ei tundu õige kedagi siia tuua, kuid uued hoiukiisud on mul ikka ja need sokutasin ma õe poole 😀

Kuuepealine perekond Lumehelbekesed ehk emme Bella, erivärvi silmadega plika Camille ja neli poissi: Täpi, Täpik, Lumivalgeke ja Tiigrikutsu

lumivalguke

Lumivalgeke läks koju Detsembri alguses. Kõige vahvam kaisu ja musikiisu üldse!

IMG_1105.JPG

Sõbralik mänguhull Täpi läks täna oma koju 🙂

tiigrikutsu 2.jpg

Sõbralik kaisukiisu Tiigrikutsu leidis ka oma pere!

bella.jpg


Emme Bella

camille.jpg

Plikatirts Camille kolis oma koju Jaanuari lõpus.

täpik

Imearmas Täpik 🙂 Kolis oma koju 17.02.2017

 Detsember 2016 lõpp, saabusid minu juurde viis poissi- Nahkhiir Süsi, Poku, Slejk, Kassike ja Kakuke 🙂

20.01.2017 Ma mõtlesin, et kirjutaks vahepeal pättide arengust. Ütleme nii, et ma olin vahepeal päris kurb juba, kuna arengut ei olnud kuu aja jooksul absoluutselt. Ma mõtlesin, et jäängi igavesti viie kurja kassiga.

Vaikselt aga nüüd tuleb, ühe paksukesega on nii, et tema meeletult kardab ja areng on nii suur null, istub lihtsalt nurgas koguaeg ja kui jooksma lasen, siis istub tugitooli all. Ülejäänud neljaga aga sujub ikka tasakesi, musta sain isegi selili viskama ja kõhtu silitada natukene. Kui puuri ronin, siis saame suht okeilt läbi, kui aga jooksmas on, siis nad ei ole üldse sõbrad. Ainult siis kui toit on käes, siis tohin isegi pai teha. Sulepulgaga mängima saan ka neid, kuid samamoodi puutuda ei luba ikka. Natuke kurb, et arengut niii vähe aga mis seal ikka, eks me vaikselt areneme ja kogume julgust 🙂

Enne panin ette konservi aga enam ei, muidu nad ei hakkagi aru saama, et tahan sõprussuhet arendada meie vahel 🙂 Seega konservi saavad ainult näppudelt, vahepeal saan mõnusalt hammustada aga pole hullu.

süsi6.jpg

Nii uskumatu kui see ka ei ole, siis täna 28.01.2017 läks Süsi OMA päris koju! Ma loodan südamest täiega, et ta harjub ilusti ära ning kõik läheb hästi ja sinna ta ka igaveseks jääb! Pere oli hästi tore, seega ma usun, et ta sai endale megatoreda perenaise 🙂

poku.png


Pisike Poku kolis 17.03 ära oma koju Soome. Sai hästi toreda pererahva ja läks sõbraks teisele kiisule ning kahele papagoile. Mulle on nad pisid, kuid tegelikult on nii, et nad on kasvult hiiglased! Suuremad kui Säde. Isegi see pere küsis, et oot kui vanad nad on? Uskumatu jah, et alles pea pooleaastased, kuid kasvult suuremad kui täiskasvanu normaalne kass.

slejk.jpg

Slejk kolis oma koju 10.04.2017 ja pöidlad pihku, et harjumine ruttu läheks! Tal oli iseloom natukene kange, kuigi ta oli megasõbralik, siis ikkagi ei usaldanud.

UPDATE 05.07.2017: Kassike ja Kakuke elavad endiselt vanni ja mööbli all. Julgemaks on läinud ikka, kuna liiguvad mõlemad ringi kui meie liigume, kuid ikkagi nii, et suvahetkel joostakse vannituppa minema. Kassike või Kakuke laseb mul ennast isegi aegajalt paitada, kuni aru saab, et see olen hoopiski mina, mitte teine kass 😀 Ma ütleks küll kumb, kuid mulle praegu ei meenu, et kummal Neli ja kummal Kaks triipu oli 🙂 Muidu teen vahet küll, kuna näost on nad erinevad tsipakene.

2017. Aprilli lõpu poole saabusid minu poole 5 tondibeebit ja nende emme🐈

Algus oli megaraske, kuna päev peale saabumist oli üks titt järsku täiesti haige ja hoolimata meie pingutustest, siis ta süda lõpetas tuksumise minu kätevahel. Järgnevatel päevadel jäid kassitited järjest haigeks ja hoolimata meie võitlustele, siis kokku kolm läksid ära vikerkaare taha. Kuid kaks vaprat võitlejat hakkasid kosuma ja said terveks! Muresi ja rõõme on mul selle pesakonnaga olnud kõige rohkem- alustades sellest kohutavast haigusest ja lõpetades seenega. Lisaks on selle pesakonna emme ülimetsik ja kuna mina olen raviprotseduuride tegija, siis mind ju vihatakse ülekõige. Beebid ise on kaisutajast-musutajast nunnupallid 💖 Vahet teha enam ei anna, justkui kaks tilka tõrva 😀

mununnnud

WP_20170625_15_33_40_Pro.jpg

WP_20170426_19_23_21_Pro

Kuri emme, kes siin pildil üldse niikuri ei tundu. Tegelikult on ta mulle mitu korda kätte hüpanud ja noh, metsik mis metsik 🙂 Kasvult on megaaamini, hetkel on tema pojad 3 kuu vanused ja peaaegu kasvult emal järel.

Advertisements