Põõsarotid 🐀🐀

Kust alustada? Kolmapäeval käisin Paavlis, et osta vardaid, nimelt tuli mul soov kuduma hakata. Vardad sain ja kõik oli chill.

Beebi magas kärus ja hakkasime tagasi kõndima, mina räägin rahulikult telefoniga, kui järsku silmanurgast näen kahte rotti. Ma isegi ei mäleta enda täpset reaktsiooni, kuid eks sealt miskit “Mida paganat?” vms tuli.

Nimelt suure tee ääres on seal kõnnitee kõrval kolm kuuske ja põõsas, ma täpset aadressi kirjutama ei hakka eks 😀 Kuusepuude all oli kari tuvisi, kes nokkisid teri ja nende keskel omakorda kaks kodurotti, kes seal rahumeeli ka teri nosisid.

Mina jäin seisma ja vaatasingi seal lihtsalt suu ammuli neid rotte. Tegin väikese sammu ja tüübid jooksid teise puu alla. Kui ma lähemale hakkasin minema, siis algul oli neil suva, kuid jooksid lõpuks oma põõsa alla minema.

Ma olin suhteliselt šokeeritud, natukene passisin seal ja mõtlesin, et mida teha. Sel hetkel oli mu ainus mõte, et peab neid vist püügipuuriga püüdma tulema. Ja Neljapäeva õhtul ei saanud ma endiselt und nende rottide tõttu.

Kuna ma Reedel uuesti hoiubeebiga olin ja suur osa meie koosveedetud ajast möödub jalutades, kuna tal on uni kõige magusam vankris ja emale ka meeldib, kui beebi õues tudub. Otsustasingi siis, et läheme neid rotte vaatama.

Üks rott sõigi rõõmsalt seal kuuse all teri, teist näha ei olnud. Ma ütlesin sõbrannale, et ta saadaks mulle paljasaare varjuka numbri. Ma olen vanakooli telefoni “mees”, seega kui mul midagi vaja, siis tüütan sõbrannat-kallimat või õde. Helistasin varjukasse ja andsin teada. Tädi oli küll väga morni ja tüdinud häälega, kuid kõne lõpus ütles, et “ega seal muud ei ole, kui püügipuur püsti panna.” Tore seegi!

Eks kui ma nüüd uuesti titaga olen, siis lähen jalutan ja vaatan, et mis toimub. Ma lihtsalt tean, et varjupaigad ei kuluta “ühele objektile” üle paari tunni. Kui rotipoisid alles, siis laenan ise Pesakast püügipuuri ja lähen püüan kinni. Peab lihtsalt hoiukodu leidma, kuid vb grupist ikka leiab kellegi, kui ei leia, siis vaatame edasi.

Lihtsalt ma tean, et tegu on kodurottidega, kuna meil oli neid lapsepõlve jooskul tohhujaa. Teiseks kui nad oleks metsrotid(?), kes imetabaselt sarnased kodurotile, siis cammoon nad ei oleks nii julged ja ei elaks paganama autotee ääres, rootsu põõsa all. Talv on tulekul ja nad ei elaks seda ilmselt üle, kuna varsti sel põõsal enam lehti peal pole.

Ma loodan, et teine on ka seal ikka alles, kuid lihtsalt oli eelminekord peidus. Ja ma loodan, et varjukas ikka käis-läks-läheb neid püüdma, kuna no vaesed pisikesed.

Maximaga seoses, siis läksin ma sinna lähedale maxima, et neile veits miskit näksimist osta. Jah ma ei olnud oma idees kindel, kuna see võib mõjutada rottide püügipuuri saamist, kuid samas see varjukatädi ei öelnud absoluutselt, et kuna see püüdmine ette võetakse.

Ostsin paar saiakest ja muu träni jäi ka silma, aka lõngad, kuna kudumine ju… Kuna beebs ärkas ikkagi üles poes, siis ma väga ei vaadanud seda arvet, rääkisin beebiga ja kussutasin teda.

Hiljem mõtlesin, et kahtlaselt palju läks paari asja kohta. Ja noh kviitung oli suht koomiline, justkui mitte minu oma. Aga seda ma jõudsin ilmselgelt alles beebsu kodus vaadata, et tagasi ei hakanud ka minema. Ma vist niikuinii ei oleks julgenud minna tagasi, ei näinud pointi.

Igatahes crossaintide asemel oli ta pannud kaks juusturulli, kaneelisaiake puudus üldse kviitungilt, mingeid erroreid oli seal veel, kuid ma täpselt ei mäleta. Veel oli ta lisanud, et ma maksin 22 eurot, tegelikult maksin 20. Tagasi andis mulle ka rohkem kui pidi, ma arvan vähemalt, kuid samas kuidas võtta eks, pooled asjad olid tšekil vale hinnaga ja mõni asi üldse puudu.

Ma ei osanud muu peale tulla, et kas ta oli pilves või ta lihtsalt vihkab oma tööd ja tahab, et ta lahti lastaks 😀 “Maxima seiklused episood 1”

Ja rottidega seoses, siis uskumatu, et keegi nii emm suudab olla ja oma rotid suure tee äärde, põõsa alla hüljata. Me elame ikka kohutavate inimeste keskel.

PS: Täna käidi hoiukiisut vaatamas ja kuigi ta megaaaa arglik nagu ikka, siis pere soovib kindlasti talle kodu pakkuda. Otsivadki sõpra teisele kassile ja ta on meil kassiarmastajast kassike ju 🙂 Koju minekuni läheb veel aega, kuid jeee Kassike kolib oma päriskoju!

happydance.gif

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s