24 days to go: pulmapaanika 👰🏻🤵🏻

Mul on siin parajalt paanikat, kuna noh vana hala aga miljon asja on vaja teha! Meil tantsuõpetaja on puhkusel, seega pole me jõudnud isegi valssi harjutada, just for fok sake.

Lisaks saime eile teada, et DPD kaotas meie sõrmused ära ja kuigi uus tellimus anti juba sisse, siis need ei jõuaks ilmselt õigeks ajaks. Hetkel oodatakse tootjalt vastust, et kui ruttu nad valmis-postitatud saaksid ja kui ei mängi välja, siis palju õnne! Peame Eestist hakkama uusi sõrmuseid otsima, ilmselt valmistoodangut. Paar kuud tagasi Ülemiste läbikammimisel läks nii, et meile meeldivaid me ei leidnud, isegi väljaspool sobivat hinnaklassi. Sõrmused olid tellitud valgest kullast ja paraja laiusega, kuna minu jaoks need ülikitsad on täiesti no-no.

See armas paanika-jaanika viis nüüd selleni, et pidime cateringu ära ütlema. Lihtsalt hind oli liialt kallis, toidud olid jumalast normaalses hinnaklassis, kuid minu jaoks teenindus mitte. Ma ei raatsiks põhimõtte pärast juba maksta 24 eurot tunnis kahele teenindajale, kui nad isegi peale sooja söögikorda miskit ei tee. Sellessuhtes, et selle peale öeldi mulle, et nad ju sätivad laualinu kui vaja jms, noh ma võin ise ka seda laualina sättida.

Selle asemel tellime me nüüd toidu, rendime nõud ja puuduolevad asjad ning leidsime tuttava kaudu endale ka normaalse hinnaga teenindaja. Pole küll proff, kuid no ega meil seal midagi niiväga pole vaja tehagi. Igatahes pean nüüd otsima meile sobiva firma, kelle käest tellida toit ja veel firma kust tellida nõud. Valikvariandid on olemas, kuid peab veidi läbirääkimisi pidama.

Ühesõnaga üliitore, et meie pulmadeni on jäänud effin 24 päeva ja sõrmused kaotati ära! Selle tõttu tuleb meil Eestist ostes maksta vähemalt poolerohkem nende eest, kuna valge kuld ju, kuid siiski need on abielusõrmused, need jäävad meile kogu eluks. Seega minumeelest on sõrmustel olulisem tähtsus, kui “sirgel laualinal” ja mugavusel. Saab olema ebamugav natukene, kuid ebamugavam oleks terve elu koledaid sõrmuseid kanda, mis iseendale ei meeldi.

Ehk meie olukorra saab kokku võtta nii, et meil on hullumaja siin 🙂 Sada häda veel, kuid ei saa vinguda, kuna keegi võib siis solvuda ja see veel puuduks eksole…kuigi see oleks küll nüüd see hetk, kus mina peaksin solvuma, kuid ma nagu ei oska 😀

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s