Must tee vs kohvi

Teate, kunagi ei joonud ma pea, et üldse kohvi ja kui jõin siis tõdesin, et noh vastik on ja ma ei tea miks inimesed seda joovad.

Kohvihoolik sai minust aga siis, kui ma oma esimese ametliku töökoha sain. Kõik jõid seal kohvi ja mulle tehti ka valmis ning noh ma siis viisakusest jõin ära ning avastasin, et tohoh toimibki. See aeg toimis ta mulle niiviisi, et ma sain mingi hullu energialaksu ja käisin laulsin ringi ning vadistasin nagu segane 😀 Märkamatult saigi minust kohvihoolik. Tööpäeva jooksul läks neli tassi kindlasti ära ja ilma kohvita oli mul pilt udune, miks küll vot seda ma ei tea. Ilmselt organismile ei sobinud 24 tunni kohta see kaks-kolm tundi und, mis ta vaeseke sai.

Igatahes kui nüüd selle juurde minna, millest ma siia kirjutama tulin, siis mõnda aega tagasi ma hakkasin mõtlema, et tahaks kohvi välja vahetada millegi tervislikuma vastu. Mõtlesin, et must tee peaks nagu sobima küll. Kui ma oma vanaonu külastan, siis me joome alati paar tassi musta kohvi ja on toiminud küll, isegi liiga hästi. Kui ma aga nüüd üritasin musta tee seest omale energiat võluda, siis nagu ei tulnud välja.

Miks ta ei toimi? Mida ma tegema peaksin? Praegu ma rüüpan rahus kohvi edasi, kuna ma ei viitsi alternatiive hetkel otsida…

Ju siis uuel kuul alustan uute tuultega.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s