Segased mõtted.

Tegin täna ootamatu avastuse, inimesed annavad mulle inspiratsiooni ja mõtteallikat. Mitte üldse nendega suhtlemine, vaid lihtsalt nende nägemine. Üksainus pilk ja minust tulvab läbi inspiratsioon.

Ma olen tegelikult aimanud seda ka varem aga teadvustanud endale ei ole. Mu unistuste amet oli saada psühholoogiks, mind huvitab väga inimeste sees valitsev maailm ning nendes peituvad sügavikud. Ma ei ole inimeste inimene aga samas ka olen? Kuidas see võimalik on? Ma suudan iseennast ikka totaalselt segadusse ajada.

Miks ma sellele üldse mõtlen? Sõidan praegu kodu poole ja jäin veidi aega tagasi vaatama välja bussi aknast, buss liikus üsna aeglaselt ja oli paksult inimesi täis ning ma seisin ukse ees, silmasin väljas liikuvaid inimesi ja mõte hakkas jooksma. Meelde jäi kogu kiirustavast rahvast üks käsikäes jalutav paarike. Mõlemad väga hea ja hoolitsetud välimusega ning lobisedes nad seal läksid, naeratused näol püsimas. Ma poleks uskunud, et minu suust (või hoopis näpust?) see lause tuleb aga reaalselt on rõõmsaid inimesi tore vaadata.

Loomulikult tulevad ka minu pähe negatiivse noodiga küsimused aga halba ei tohi ligi lasta, seega neist me ei räägi, kirjuta ega ei mõtle (Punkt neiu!). Miks tulevad inimestel alati negatiivsed küsimused ka? Jube imelik eksole. Peab vist olema umbusklik või ise negatiivsust kogev persoon. Kumb mina siis olen? Pakuksin, et kaldun sinna umbuskliku poole rohkem.

Nägin kunagi ühte kummalist filmi, mis lõppes niimoodi, et see robot põgenes ja läks lihtsalt ülekäigu rajale inimesi jälgima, kui ma ei oleks mina-mina, siis oleks ma vist see robot.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s