14 asja mida teha enne oma järgmist sünnipäeva

Üheksas päev! Tean-tean, et pidin alla andma aga ma otsustasin, et ei ole allaandja ja leian endale meeldivad teemad mõnest teisest nimekirjast juurde 😉  See, et ma millalgi tulevikus alla ei anna selle challengi osas, vot seda ma ei garanteeri.

Mul on üli palju asju, mida ma teha soovin aga samas tunnen, et nendega ei ole kuskile kiiret. Võibolla selle pärast, et mul on suhtumine “kiiret pole kuskile, tasa-tasa” jäävad mul paljud asjad tegemata aga noh, mis siis ikka eks. Küll jõuab millalgi 😀

Nii, ma pean nüüd välja mõtlema kogunisti kakskümmend viis asja, mida soovin teha enne oma järgmist sünnipäeva, mis saab olema pea viie kuu pärast alles. Aega on kogunisti maa ja ilm!

1.Kallimaga fotosessioonile, et meil oleks kahekesi koos armsaid pilte.

2.Hakata pühapäevase deidi ideed ellu viima. Iseenesest on idee ju põnev ning pole midagi rasket aga meie kahe kodulembelise puhul on see raske-raske, kuna me hea meelega elaksime kodus. Enamjaolt voodis kaisutades, seega on meil raske enda tagumikke kodust välja ajada 😀 

3. Lugeda läbi vähemalt 30 raamatut, 5 kuu jooksul peaks see käkitegu olema.

4. Käia kaugel elava õe põnne vaatamas vähemalt kolmel korral. Asi iseenesest ei ole raske aga kuna mu õde pesitseb oma perega Eesti teises otsas, siis sinna reisi ettevõtmine on omaette asi juba.

5. Oma lähedal elavate pereliimetega hoida soojemad suhted. Väikevend käib küll väga tihti minu pool, kuid seevastu õega näeme minu meelest liiga vähe ja ema käib ka vast piisavalt külas mul. 

Märkus: 25 asja on ikka kuradima palju ja annab mõelda noh! Ma tahan, et need oleks miskid, mida ma ikka tõesti ise soovin ja tahan ning mis on teostatavad.

6. Rõdu teha pisikeseks pesaks! Kuna me siia kolisime vaid mõned kuud tagasi ning talv on olnud, siis ei ole me rõduga praegu midagi ette võtnud. Mingid vaibad seal maas on, kuid ma tahan sellest pisikese nn pesa teha. Mingid mõnusad toolid sinna või võrkkiik ja taimed, et seal oleks suvel mõnna olla. Ettekujutus on olemas vähemalt. 

7. Koridoris mini remont. Kassid otsustasid, et tapeet on tore asi mida süüa ning sellele, et osta mingi tõrje vahend mõtlesin ma loomulikult liiga hilja. Seega on seal osa tapeedist maas ja kole ning otsustasime, et uut tapeeti vajab see kohe kindlasti.

8. Katsetada palju uusi retsepte!

9. Kodus leiba küpsetada. Ma olen seda nii ammu soovinud teha aga kurjam, mul ei ole juuretist ning pole selle meisterdamist veel viitsinud. 

10. Õppida oma kaamerat paremini tundma. Niii soovin seda ning juba pikemat aega, kuid kui selle asja ette võtan tuleb mulle sada teist põnevat ja vajamist tegevat asja, tüüpiline. Tuleb leida aega lihtsalt.

11. Käia ära Prangli saarel vähemalt korra. Me avastasime Sügise algul kallimaga Prangli saare ning sellest ajast saati tahame sinna tagasi. See ei ole üldse niiväga kaugel aga seal olles oled justkui mingis teises maailmas. Nii imeline paik, et oeh süda läheb soojaks juba vaid Pranglile mõeldes. Meil on plaanis sinna kindlasti Sügise algul minna aga ka enne Juuli lõppu võiks jõuda sinna 🙂 Parem kui mistahes SPA puhkus vms.

12. Küpsetada vähemalt kolmel korral kellelegi sünnipäevaks tort! Tundub lahe idee ja mu kallimal on järgmine kuu sünnipäev seega esimene saab tema olema ning hmm kaks isikut pean veel leiutama, küll saab tehtud. 

13. Viia täide Meie pisike unistus!

14. Koguda 500 jeurot! Ma ei osanud viimaseks asjaks midagi mõelda, kuid tuli see idee. Siis ongi puhkuse raha kogutud;)  Ma tean küll, et kui tahan siis saan ilusti sellega hakkama.

Kusjuures pidi tegelikult 25 asja olema aga mul ei ole neid nii palju noh. Kui miskit juurde tekib siis eks jätan meelde või kirjutan üles 🙂

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s