Minu tähtkuju ja mina ise.

Kuues päev! Misasja juba kuues? Ohoh noh. Kohe nädal täis! Ma käisin kontrollimas, kas ikka on kuues ja no ongi. Ikka ei suuda uskuda 😀 

Minu tähtkujuks on Lõvi leoke ja kopeerin siia varawebi kirjelduse ning noh kirjutan, mis on mulle omane ja mis ei ole. Kuhu ma midagi ei lisa, siis sellekohta pole lihtsalt midagi öelda. Aa ja ma horoskoopi ning seda staffi muidu ei usu 🙂 Minu meelest on need kõik lihtsalt lambiselt kellegi suvaka poolt välja mõeldud.

Sobivus: Jääraga, Kaksikutega, Kaaludega, Amburiga
Sügavad tunded: Lõviga, Veevalajaga
Erilised tunded: Sõnniga, Skorpioniga Mu kallim on sõnn!
Mittesobivus: Vähiga, Neitsiga, Kaljukitsega, Kaladega

ISELOOMUSTUS

Lõvi tähtkuju all sündinud on väga rikka hingeeluga, võimukad inimesed. Neis inimestes on kõigis, ükskõik millisesse ühiskonna klassi nad ei kuuluks, midagi kuninglikku. Need inimesed on suursugused, auahned, edasipüüdlikud. Teesklust ei salli, on alati loomulikud. Kõik nad on temperamentsed ja impulsiivsed. Ma ei arva, et ma auahne oleks ja ee suursugune? Ei tea… Teesklust ma ei salli. Temperamente ja impulsiivne ma kohe kindlasti ei ole.

Lõvi tähtkuju all sündinu mängib meeleldi esimest viiulit, ihkab hiilgust ja toredust. Elamine väikestes oludes on neile piinaks. Nad on ka abivalmid ja kaastundlikud ning helded ja nende kõrval on alati tunne, et neid mõistetakse, et võib loota abile. Ma enda meelest mingit hiilgust ei ihka. Väikestes oludes elamise vastu pole midagi. 

Selle tähtkuju all sündinud on üllameelsed ja valmis kangelastegudeks, kuid langevad ise kergesti lõksu, mida tingib psühholoogilise vaistu ja taktitunde puudumine. Ka raskuste korral ei kaota selle tähtkuju all sündinu optimismi. Kõige enam vapustab neid reetmine. Kui neile ei kingita küllaldaselt tähelepanu, muutuvad nad tusaseks ja tagasihoidlikuks. Nad on ustavad sõbrad, kuid püsimatud, kuna kiinduvad kergesti ja armastavad uusi nägusid. Kuid Lõvi tähtkuju all sündinu sureb tihti vaesena, kuna kaldub lohakusele ja hajameelsusele. Nad on väga külalislahked võõrustajad, armastavad hasartseid mänge, ka sporti. Ma ei oska selle lõksu langemise osas midagi öelda ja psühholoogiline vaist on mul väga hea minu meelest ning taktitundeline olen ka, isegi liialt palju ja seda räägib mulle mu parimsõbranna ka koguaeg. Optimistlik olen alati! Reetmine on sitt jah. Tähelepanu tahan ainult oma kallimalt, ülejäänud inimeste puhul see mind ei huvita ja pelgan pigem. Ustav sõber olen küll aga näiteks ma ei kiindu kergesti ja ei armasta uusi nägusi üldse! Kui ma vaesena suren aga õnnelikuna, siis pole hullu midagi 😀 Peaasi, et õnnelik olen! Mina lohakas ja hajameelne? Kohe kindlasti mitte. Külalislahke olen aga hasarti ei armasta, sport on tore!

Lõvi tähtkuju all sündinul on palju armulugusid, kuid abielludes elab õnnelikult. Mul ei ole üldse armulugusi ju 😦 Aga ma pigem rõõmus selleüle 😀 Tore, kui meie abielu õnnelik saab olema 🙂 

Naine, kes on sündinud selle tähtkuju all, on armastuses siiras, impulsiivne, ei talu südamevalu. Ta ei lasku iialgi juhuslikesse sidemetesse, kuigi tahab, et tal oleks austajaid. Naiste sõprusest eriti lugu ei pea, eelistab meeste seltskonda. Ei andesta truudusetust ja petmist, ei lasku kunagi kompromissi ega abiellu enne, kui pole selge, kas väljavalitu väärib teda. On suurepärane perenaine ja ema. Pean selle lõiguga täielikult nõustuma 😀 Loodan ka, et minust tuleb suurepärane ema ning endast annan selleks kindlasti kõik 🙂 

Töötada võivad selle märgi all sündinud ükskõik mistahes erialal ja ükskõik, millisel juhtival kohal edukalt. Hea teada!

Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50 Minu õnnenumber on 7! Peab olema! 

Värv: Kuld, oranz, punane

Mõjutav planeet: Päike

Element: Tuli

Domineeriv sõnapaar: Ma tahan. Kindlasti mitte minu domineeriv sõnapaar.

Õnnepäev: Pühapäev

Õnnekivi: Sardoonüks, merevaik, rubiin

Metall: Kuld

Lilled / taimed: Päevalill, saialill, gladiool

Lemmikkingitused meessoost Lõvile: loteriipilet(id), kell, õlimaal, shampus, ilus riietus, nahkkott, pilet teatrisse, maitsekas kunstiteos, pudel head veini

Lemmikkingitused naissoost Lõvile: loteriipilet(id), ehted, shokolaad, maniküür, siidist sall, õlimaal, shampus, lilled, pikad küünlad, kristall, teemandid või pärlid. Ainult lillede osas nõustun ja küünalde. Mulle meeldivad südamest tulnud kingid! 🙂  Ülejäänut ei ihka, kuid kui keegi kingiks siis oleks ikka tänulik.

Head nädalavahetust kõigile!

leogif

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s